Hakkımızda

Merhaba değerli okuyucularımız, scriptportali.com olarak yayına geçtiğimiz günden bu yana, siz değerli ziyaretçilerimizle, ücretsiz ve açık kaynak olarak paylaşına Wordpress ve diğer platformlar için geliştirilmiş scriptleri ücretsiz olarak paylaşmaktayız. Web sitemizde e-ticaretten kişisel bloglarınıza, portföy sitelerinizden video içerikli sitelerine kadar kullanabileceğiniz yüzlerce açık kaynak kodlu scriptler yer almaktadır.

Scriptportali.com olarak, 7 kişilik uzman ekibimizle, siz değerli okuyucularımıza, iş veya kişisel amaçlı kullanabileceğiniz, tasarımsal açıdan göze hoş gelen ve işlevsel açıdan kullanışlı, açık kaynak kodlu scriptleri paylaşmak için web sitemizi kısa süre önce yayın hayatına geçirdik. Ekibimiz, bu hedef doğrultusunda özenli bir çalışma sonrası sitemizi faaliyete geçirdi. Ekip arkadaşlarımıza, sizlere her alanda işinize yarayabilecek açık kaynak kodlu ve kaliteli scriptleri ve yazılımları paylaşmaktayız.

Hedefimiz, kendi alanımızda Türkiye'deki en popüler web sitelerinden birisi haline gelmektir. Wordpress, Opencard, HTML, Php tabanlı script ve açık kaynak kodlu temaları özenle seçerek en güncel şekilleriyle web sitemizde yayınlamaya bu amaç doğrultusunda sürekli olarak devam etmekteyiz. Her haftada yirmiden fazla açık kaynak kodlu scripti sizlerle buluşturuyoruz.

Bu hedeflerimizde siz değerli ziyaretçilerimiz, istek scriptlerinizi, güncellemeleri bize yorumlar aracılığıyla yada iletişim sekmemizdeki bilgilerimizi kullanarak ve bize en kısa yoldan ulaşarak bildirmeniz, bizim için büyük önem taşımaktadır. Bu sayede hem sizin hem de diğer ziyaretçilerimizin kullanabileceği açık kaynak kodlu script ve temaları paylaşarak web sitemizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Saygılarımızla, scriptportali.com ekibi...

Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazlasını için Çerez Aydınlatma Metni

ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script ücretsiz php script