Axel Wordpress Emlak Teması V.1.0.6 | Ücretsiz İndir

Ücretsiz bir wordpress emlak teması ile karşınızdayız. Wordpress 5.6 stabil çalışan tema en son güncel versiyonu ile sizlere sunulmuştur.

Axel Wordpress Emlak  Teması V.1.0.6 | Ücretsiz İndir

Demo İncele

Ücretsiz İndir

Rar Parolası : scriptportali

Özel Yönetici paneli - Size çok çeşitli seçenekler ve ayarlar içeren ve bir emlakçı veya emlak acentesi için tek bir mülk emlak web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak maksimum özelleştirme esnekliği sağlayan daha fazla işlevsellik sağlamak için ilk WordPress yöneticisini büyük ölçüde genişlettik.

Geçerli CSS3 ve HTML5 - geçerli kod ve optimize edilmiş yapı, arama motorları tarafından başarıyla taranacak ve dizine eklenecek başarılı bir web sitesi için kilit noktalardan biridir.

Faydalı Müşteri desteği - desteğimiz müşterilerimiz tarafından her zaman hızlı, yardımcı ve profesyonel olarak belirtilir. Bu durumu önemsiyoruz ve web sitesi bakımını sizin için kolaylaştırmak ve etkili sorun giderme sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Ayrıntılı Tema Bilgi Bankası - tema dokümantasyonu tüm olası soruları kapsar, böylece bir acemi bile makul bir sürede harika bir web sitesi oluşturmayı başarabilir. Yönetici panelinden ve ön uçtan birçok ekran görüntüsü daha da kolaylaştırmak için.

Özel Pencere Öğeleri - tema, daha fazla içerik yönetimi olanağı sağlayan ve Flickr, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlar için gelişmiş seçenekler sunan geniş bir özel pencere öğesi koleksiyonunu içerir.

Layer Slider & Revolution Slider - bu emlak ve emlakçı teması, iki popüler kaydırıcı eklentisiyle birlikte gelir: Layer ve Revolution Slider, her ikisi de üstün işlevselliğe ve nefes kesici efektlere sahiptir. Satın almanıza gerek yok, hepsi burada!

99+ Özel Kısa Kod - 99+ Özel Kısa Kod, sayfalarınız için harika yapı taşları olarak çalışır. Çok çeşitli ve yönetimi kolay, onları seveceksiniz!

Özel Gönderi Türleri - Özel Projeler ve Profiller gönderi türü, herhangi bir kategori ve amaçtaki web siteleri için nihai bir kombinasyondur!

Google Yazı Tipleri - Yüzlerce Google yazı tipi, web sitesi görünümünü tamamen özelleştirmenize izin verir, eklemeleri kolaydır ve her yerde kullanılabilirler.

Duyarlı Düzen - Axel - Emlak acenteleri için Tek Mülkiyet Emlak Teması, ekran genişliğinize yanıt verecek ve içerik görünümünü büyük masaüstü ekranlarından cep telefonlarına ve tabletlere kadar tüm cihazlarda mükemmel hale getirecek duyarlı bir düzene sahiptir.

WordPress için Retina Hazır Tema - Retina ekranlar, web sitelerine özel talepler getirir ve iyi günler teması, web sitenizin öğeleriniz için üstün sunum kalitesi sağlayan tüm retina ekranlarında üstün bir performansa sahip olmak için geliştirilmiştir.

Özel Sayfa Arka Planları - herhangi bir sayfa için özel bir arka plan ayarlayabilir ve web sitenizde yayınlayabilir, ayrıca genel olarak tüm web sitesi için tanımlayabilirsiniz. Renk veya görüntü arka planını seçin ve tekrar türünü ve konumunu buna ayarlayın.

Sınırsız Menü Renkleri - ana gezinmeniz için sınırsız renk olanakları ve diğer birçok web sitesi öğesi, web sitenizin görünümünü şirket tarzınıza uyarlamanıza olanak tanır. Menü öğelerinizin her biri için herhangi bir rengi ayarlayabilirsiniz.

Bir emlak acentesi için bir web sitesi oluşturmanız gerekiyorsa, tek bir mülk kiralama veya satış sayfası oluşturun bir emlakçı web sitesi oluşturun - Axel WordPress Teması işi sizin için yapacaktır.

Not: Tüm içerik resimleri ana indirmeye dahil değildir